3D Unlimited

Prezenty na urodziny, też macie z nimi problem? Bo ja zawsze. Gdy nie wiem co kupić, szukam gadżetów. Taki upominki są często nie tylko zabawne, ale i praktyczne. Nie jestem do końca pewien czy zegarek z tarczą pseudo 3D pasuje do tego opisu.

Nazywa się 3D Unlimited i kosztuje 120 dolarów. Można go dostać w kilku wersjach kolorystycznych. Koperta i bransoleta są zawsze czarne lub srebrne, ale tło wyświetlacza LCD może mieć kilka odcieni:

  • niebieski,
  • zielony,
  • różowy
  • lub pomarańczowy.

Zegarek jest podświetlany, bateria ma pozwalać na 12 miesięcy nieprzerwanej pracy. Ten gadżet jest jednak reklamowany nie swoim pięknem, ale dziwactwem. Godzina jest pokazywana w dość nietypowy sposób, udający trójwymiar.

Wśród zwariowanych zegarków jakie widziałem już w sieci taki pomysł wielce mnie nie szokuje. Piszę o nim jednak dlatego, że patrząc na nazwę zegarka, od razu zastanawiam się kiedy na rynku pojawi się prawdziwy czasomierz 3D? Ekrany trójwymiarowe nie wymagające używania okularów są już w przenośnej konsoli Nintendo 3DS, komórkach, kamerach i monitorach komputerowych. Prędzej czy później zawitają też zapewne na naszych nadgarstkach.