Google, Philips, Sony, Mozilla, LG, TCL, Dolby i Opera. Oto niektóre z firm, które będą opowiadały o swoich planach związanych ze Smart TV na konferencji Aplikacje TV. Będę na miejscu. Zapytam o wszystko, co Was interesuje. Napiszcie tylko o co.

Aplikacje TV, to konferencja, która odbywa się cyklicznie od kilku lat. Czasem jest ciekawa, innymi razy mniej, ale w tym roku jej program zapowiada się znakomicie. Oczywiście ze względu na wojnę na systemy operacyjne telewizorów, która się rozpoczęła.

Producenci zmieniają oprogramowanie swoich odbiorników i każdy z nich chce nas przekonać, że to właśnie jego rozwiązanie jest najlepsze. Na konferencji będą przedstawiciele wszystkich producentów wprowadzających zmiany, oprócz Samsunga i Panasonica (będzie jednak przedstawiciel Mozilli, którzy opowie o FireFox OS u Panasonica). Posłuchamy o webOS 2.0 od LG, Androidzie w telewizorach Sony i Philips, nowościach TCL, a także planach Google i Dolby.

To bardzo dobry moment na takie spotkanie, więc z przyjemnością jadę na konferencję. O 11:40 będę też brał udział w panelu dyskusyjnym na temat powyższych i innych zagadnień. Obok mnie zasiądą Paweł Okopień z Techno Rad i Magdalena Jabłońska ze Screenlovers.

Pełny program wydarzenia znajdziecie na tej stronie.

Jeśli macie jakieś pytania do przedstawicieli wspomnianych firm, to dajcie znać pod tym wpisem lub na moim Facebooku. Z przyjemnością zadam je w Waszym imieniu.

 

 

AKTUALIZACJA 20.03.2015

Zapraszam do wpisu po konferencji, w którym relacjonuję wydarzenia i odpowiadam na Wasze pytania.