Spider-Man będzie gimbą, więc jego ciocia musi być młodsza i bardziej powabna. Z kolei Elektra nie jest już Greczynką, tylko Francuzką.

W pierwszą postać, cioci najbardziej przyjaznego pająka w Nowym Jorku, wcieli się Marisa Tomei.

Fot. Idy Marcowe

Nijak nie pasuje ona do postaci cioci May znanej z poprzednich ekranizacji Spider-Mana, ale reebot jaki szykują Sony i Marvel będzie inną wizją Człowieka Pająka niż dotychczas. Tym razem będzie to pająk gimnazjalista w stylu Marvel Ultimate. Peter Parker w nowym filmie będzie miał tylko 13 lat, a zagra go 19-letni Tom Holland, którego możecie kojarzyć z filmu Niemożliwe. Ciotunia w tym uniwersum trzyma się znacznie lepiej.

Fot. Lorisa214/Spider-Man Wikia

Pierwszą pajęczynę nowy Spider-Man uszyje w filmie Captain America: Civil War (2016), a następnie w własnym filmie (2017).

 

W świecie seriali też ciekawe wieści. W drugim sezonie Daredevila Marvel planuje wprowadzić postać Punishera, granego przez Jona Bernthala (The Walking Dead). Punisher być może dostanie też swój niezależny serial.

Wiadomo już również, że w serialu pojawi się Elektra, wielka miłość niewidomego Matta Murdocka. W komiksach ta waleczna wojownicza ma pochodzenie greckie, ale w wersji serialowej zagra ją francuska aktorka Elodie Yung. Możecie kojarzyć ją z zaskakująco udanego filmu G.I. Joe: Retaliation.

Ciekawe czy kłopoty finansowe Grecji w prawdziwym świecie sprawią, że bohaterka również zmieni swoje pochodzenie? A może Daredevil, Punisher i Elektra połączą siły i będą walczyli z kryzysem finansowym?

Drugi sezon „Śmiałka” za rok. Punisher być może po nim. Oprócz tego Luke Cage, Jessica Jones, Iron Fist, a na końcu wszyscy razem w The Defenders. Seriale robi Netflix.

 

Fot. Lorisa214/Spider-Man Wikia