Epson EB1700 Logitech

W dziale marketingowym firmy Epson chyba pracuje ktoś nowy, bo co chwilę przykuwa moją uwagę. Ostatnio projektorem ze stacją dokującą dla iPoda. Teraz promocją ze sprzętem Logitecha dodawanym gratis.

Prezenter Logitech R400 otrzyma gratis każdy, kto od 1 września do 30 listopada 2011 roku kupi projektor z serii Epson EB-1700 – bardzo lekkich (1,7kg), biznesowych projektorów 3LCD o jasności 2.600 i 3.000 lumenów, wielkości kartki papieru A4 i grubości 44 mm

– tak pisze Epson w swojej informacji prasowej, a ja rzucam okiem na szczegóły promocji opisane w regulaminie.

Rzeczywiście trwa od 1. września do 30 listopada tego roku. W promocji mogą wziąć udział tylko osoby mieszkające w Polsce i mające minimum 18 lat. Do odebrania gratisu konieczna będzie faktura, więc lepiej jej nie zgubić. Na fakturze musi być:

  • czytelne nazwisko sprzedawcy,
  • data zakupu,
  • nazwa zakupionego produktu,
  • cena.

Promocja dotyczy tylko sprzętu kupionego w Polsce. Jeden wskaźnik Logitecha jest przyznawany jednemu produktowi Epsona.

Epson EB-1770

Jeśli ktoś ma chrapkę na ten sprzęt, to lepiej się spieszyć. Inaczej można dostać coś innego.

W przypadku trudności w uzyskaniu oferowanego prezentera, będących poza kontrolą firmy Epson, a w szczególności w przypadku braków magazynowych, firma Epson zastrzega sobie prawo do zamiany darmowego prezentu (w całości lub w części) na inny darmowy prezent o zbliżonej wartości. Promocja trwa do wyczerpania zapasów i jest ważna z zastrzeżeniem dostępności produktów.

Najtańszy mini projektor Epsona z serii 1700 kosztuje w polskich sklepach internetowych 2400 złotych. Najdroższy 5300 złWskaźnik Logitech R400 jest warto około 118 złotych. Kupiony projektor trzeba zarejestrować na stronie producenta.