Projektor LG CF3DATWpis pochodzi z Multi-bloga.

Nie ma go jeszcze w Europie, ale LG chwaliło się nim w Korei. To projektor CF3DATnależący do rodziny Cinema 3D. Oznacza to trójwymiar z wykorzystaniem pasywnych okularów polaryzacyjnych.

Widoczny na zdjęciu projektor będzie w stanie wyświetlić obraz o maksymalnej przekątnej 200 cali. Oczywiście w rozdzielczości 1920 x 1080 pikseli, z jasnością 1250 ANSI lumenów (w trybie 3D). Oprócz standardowych funkcji 3D będzie tutaj też znana z telewizorów LCD tego producenta możliwość zamiany obrazu 2D na 3D. LG chwali się nią od dłuższego czasu, ale moim zdaniem to trochę ochy i achy bez uzasadnienia. Nie działa to wcale tak rewelacyjnie jak mówią Koreańczycy (notabene nie działa to zbyt dobrze u żadnego producenta).

Projektor LG CF3DAT

Koreańczycy już mogą rzucić okiem na CF3DAA, a reszta świata doczeka się go w pierwszej połowie przyszłego roku. Niestety zanosi się na to, że europejska wersja (o nazwie CF3DAA) zostanie wykastrowana o jedną z najbardziej nietypowych funkcji projektora –wbudowany tuner telewizji cyfrowej. Trochę szkoda, szczególnie, że DVB-T zbliża się do Polski wielkimi krokami.

Wpis pochodzi z Multi-bloga.