Święta już za dwa tygodnie, więc producenci sprzętu dwoją się i troją, by zachęcić nas do swoich zabawek. Nie brakuje więc promocji i konkursów, na których możecie sporo zyskać.

Promocja na darmowe HBO GO i gratisy u Samsunga

Jeśli w grudniu kupicie telewizor Samsunga z nanokryształami, to przez trzy miesiące będziecie mieli darmowe HBO GO. Promocja obejmuje modele JS9500, JS9000 i JS8500.

Dodatkowo Samsung ma też kilka przecen na wybrane produkty i gratisy do niektórych z nich. Można dostać na przykład drugich Avengersów na Blu-ray do odtwarzaczy, vouchery o wartości 250 zł do sklepów DUKA, dostęp do Playera na kilka miesięcy itp.

 

Star Wars od LG, zwrot pieniędzy i cel charytatywny

LG ma trzy ciekawe akcje. Po pierwsze zgodnie z zapowiedziami z polskiej premiery nowych OLEDów przy zakupie wybranych telewizorów OLED, LCD Ultra HD i monitorów dostaniecie w prezencie pakiet filmów Star Wars na Blu-ray. Trzeba tylko zarejestrować produkt online.

W innej promocji można dostać zwrot do 400 zł przy zakupie różnego sprzętu (telewizorów i soundbarów).

Trzecia promocja LG to konkurs, w którym można wygrać jeden z 12 zwrotów kosztu zakupu sprzętu LG do 3000 zł. Są też nagrody gwarantowane – ebooki i kalendarze. Każde zgłoszenie spowoduje też wsparcie finansowe wybranego szpitala dziecięcego.

 

Konkurs Deezer i HEOS by Denon

Deezer organizuje konkurs, w którym trzeba stworzyć świąteczną playlistę i podzielić się nią.

 

Loteria adwentowa AVM

Firma AVM, producent między innymi produktów marki FRITZ!, prowadzi adwentową loterię. Trzeba tylko kliknąć w odpowiednie okienko i zostawić swoje dane.

 

Konkurs o telewizory Philipsa

U Philipsa można wygrać telewizor serii 8601 zgadując jaki film ogląda widz pokazywany na żywo tylko po kolorach wyświetlanych przez system Ambilight. Ciekawy pomysł. W późniejszy losowaniu do wygrania będą też dwa telewizory z serii 7600.

  • Czas – do 13.12
  • Nagrody – telewizory Philips 8601 za najszybsze odgadnięcie i dwa telewizory Philips 7600 w losowaniu
  • www Szczegóły na tej stronie

 

Jeśli trafię na inne promocje lub konkursy świąteczne, to będę aktualizował ten wpis.

Wy też piszcie śmiało w komentarzach jeśli trafiliście na coś ciekawego.